Rychlá navigace webu » HomePage » Partneři
PARTNEŘI
ESET, spol. s r.o. je slovenská softwarová firma působící na poli IT bezpečnosti se sídlem v Bratislavě v Aupark Tower. Společnost byla založena v roce 1992 a v současné době je pravidelně oceňována jako nejúspěšnější slovenská firma roku. ESET je soukromá firma s pobočkami v Praze, Jablonci nad Nisou, Košicích, San Diegu (Kalifornie), Buenos Aires (Argentina) a Krakově (Polsko), s distributorskou sítí ve více než 160 zemích.
Hewlett-Packard (www.hp.com)
Hewlett-Packard, zkráceně HP (NYSE: HPQ), je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery.
International Business Machines Corporation (IBM) (NYSE: IBM)– přezdívaná Big Blue neboli Velká modrá, fungující od r.1888, akciová společnost od 15. června 1911 – je přední světová společnost v oboru informačních technologií. Mezi hlavní činnosti společnosti patří v současnosti výroba a prodej počítačového softwaru, hardwaru a desítky služeb.
IReSoft (www.iresoft.cz)
Společnost IReSoft, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2002. Po celou tuto dobu poskytuje nadstandardní služby, inovovaná řešení a komplexní servis všem svým zákazníkům, kterých je momentálně po celé ČR i SR více než 1500. Jedním z hlavních produktů naší společnosti jsou biometrické docházkové systémy Alveno, kde máme již 10 let praxe s jejich vývojem a podporou. Za tuto dobu máme na kontě dlouhou řadu instalací a spokojených uživatelů po celé ČR. Nabízíme moderní čipové a biometrické docházkové čtečky.
Kerio (www.kerio.cz)
Kerio Technologies je softwarová firma, založená v roce 2001 a sídlící v Silicon Valley v USA. Zabývá se vývojem softwarových nástrojů na zabezpečení internetové komunikace, poštovních serverů a firewallů pro malé a středně velké sítě. Společnost má centrálu v kalifornském San Jose a pobočky v České republice, Velké Británii, Rusku, Austrálii a Brazílii.
Maccelo Creative Agency (www.maccelo.cz)
Jednoduchost, elegance, zvědavost a emoce jsou ingredience, které vkládáme do našich projektů a snažíme se je kombinovat s nejnovější technologiemi s jedinečným a originálním grafickým přístupem. Nabízíme komplexní servis od tvorby vizuální identity (logo, UI design, vizitky, kalendáře, vzhled firemních materiálu, reklamní materiály, ...), přes tvorbu webů a aplikací, kompletní marketingové služby (správa sociálních sítí, reklama, bannery, SEO, emailing, video reklama, ...), až po organizovaní událostí a akcí, jako jsou ochutnávky, večírky, výroční akce, public relation, outdoorové akce, atd. Zveme vás na naše stránky.
Microsoft (www.microsoft.cz)
Microsoft Corporation je americká akciová nadnárodní společnost se sídlem v Redmondu ve státě Washington. Zabývá se vývojem, výrobou, licencováním a podporou široké škály produktů a služeb, které jsou spjaté především s počítači. Byla založena 4. dubna 1975 za účelem vývoje a prodeje interpretů BASIC pro Altair 8800, poté ale začala v polovině osmdesátých let dominovat trhu s operačními systémy pro domácí počítače se systémem MS-DOS, který následovala série operačních systému Microsoft Windows. Časem Microsoft převzal i vedení na trhu s kancelářskými programy, kde mu k tomu pomohl Microsoft Office. Společnost se v posledních letech začala soustředit také na herní průmysl, kde jsou jejími nejvýznamnějšími produkty Xbox, Xbox 360 a Xbox One; na spotřební elektroniku a digitální služby se Zune, MSN a Windows Phone.
VMware, Inc. je vývojářem proprietárního virtualizačního softwaru pro počítače založené na architektuře x86, jako je VMware Workstation nebo VMware ESX Server. Společnost má pobočky v Palo Alto (USA - Kalifornie), San Francisku a Bangalore (Indie). Program VMware lze používat na hostitelských platformách Microsoft Windows, Linux a Mac OS X (Apple Macintosh). Název VMware je obchodní známkou společnosti VMware, Inc. a písmena „VM“ zde značí virtuální stroj (Virtual Machine).
ROAD Group v.o.s.
Professional IT Solutions & Outsourcing