Rychlá navigace webu » HomePage » Produkty a služby » Kerio
KERIO
Jako preferovaný partner společnosti Kerio Technologies, jsme Vám díky bohatým mnohaletým zkušenostem s veškerými produkty firmy Kerio poskytnout návrh, dodávku, nasazení či jen konzultaci jakéhokoliv produktu do Vašeho prostředí.
Cílem společnosti Kerio Technologies je umožnit malým a středně velkým společnostem komunikovat, spolupracovat a být neustále ve spojení. Kerio Technologies se soustředí na vývoj flexibilních, dostupných a snadno použitelných technologií.
Cenami ověnčené produkty společnosti Kerio Technologies jsou uzpůsobeny potřebám malých a středně velkých firem. Jsou vysoce efektivní a snadno použitelné, a jsou tedy vhodné jak pro běžné uživatele, tak pro odborníky v oboru IT. Kerio nabízí cenově přijatelné produkty s flexibilními možnostmi nasazení v mnoha hardwarových a softwarových prostředích.
Kerio Connect
E-MAIL - Špičkový e-mail, kalendáře, kontakty, úkoly a Instant Messaging, ve vaší kanceláři i na cestách na vašem mobilním zařízení. V cloudu či jako on-premise řešení.
Kerio Control
FIREWALL - Prostřednictvím unifikovaného zabezpečení a komplexní ochrany zajistí vaší firemní síti nejvyšší možnou úroveň ochrany. Díky podrobným statistikám o využívání sítě navíc zvyšuje efektivitu práce.
Kerio Operator
TELEFONNÍ SYSTÉM - Komplexní telefonní systém VoIP, který lze spravovat prostřednictvím intuitivního webového rozhraní. Nabízí vyspělé funkce a kompletní podporu mobilních zařízení.
Samepage
NEJLEPŠÍ ZPŮSOB, JAK ORGANIZOVAT TÝM - Prostřednictvím internetových stránek s texty, soubory, obrázky, odkazy, videoklipy a úkoly umožňuje snadnou spolupráci a zjednodušuje běžné pracovní procesy.
Při vývoji produktů klade Kerio důraz na tři důležité principy:
JEDNODUCHOST — Řešení jsou flexibilní, snadno použitelná a bez přemrštěných nároků na infrastrukturu IT.
STABILITU — Řešení nabízí spolehlivou komunikaci a spolupráci bez drahých a obtěžujících neplánovaných výpadků.
BEZPEČNOST — Produkty Kerio nemají za úkol chránit pouze síť, ale i celé vaše podnikání. Umožňují například stanovit pravidla na základě rolí, přesměrovat firemní telefonní hovory na mobilní zařízení či šifrovat e-mailové zprávy. Uživatelé mohou navíc bezpečně pracovat kdykoli a odkudkoli.
ROAD Group v.o.s.
Professional IT Solutions & Outsourcing