ROAD Group v.o.s. Professional IT Solutions & Outsourcing www.road.cz
ROAD Group v.o.s. | Professional IT Solutions & Outsourcing Aktuality

 Aktuální informace Servisní HOT-LINE
+420 731 444 960
V pracovní dny od 8-18 hod.

O společnosti Tisk

Společnost ROAD Group v.o.s. úspěšně působí na trhu informačních a komunikačních technologií již od roku 2004. 

Pomáháme našim zákazníkům, aby jejich business aplikace pracovaly v infrastrukturním prostředí, které bude maximálním způsobem garantovat jejich bezpečnost, výkonnost a efektivitu provozu. Tohoto cíle se snažíme dosahovat volbou produktů, které v dané oblasti reprezentují světovou špičku (tzv. “best of breed” produkty) a s nimi spojených vysoce profesionálních služeb. 

Řada našich projektů je realizována v úzké spolupráci s konzultačními službami, které pomáhají zasadit projekty do celkového systému procesů a řízení IT služeb v prostředí zákazníka. Tímto způsobem je dosahováno vysoké cílovosti projektů a sladění s obchodními a podnikatelskými záměry zákazníků. 

ROAD Group v.o.s. realizuje hlavní podíl svých služeb pro společnosti rekrutující se z komerčních či státních organizací, které jsou charakteristické náročným provozním IT prostředím, a vyspělostí z pohledu nároků na garanci kvality poskytovaných služeb. 

U zákazníků přebíráme odpovědnost za návrh architektury, integraci do existujícího provozního prostředí (a to jak z pohledu technologií tak i procesů) a následně pak garantujeme provoz technologií, které zajišťují bezpečný, efektivní a výkonný běh Vašich aplikací. 

Naše společnost v současné době zaměstnává osoby, které mají více než 10-ti leté zkušenosti v oboru IT. Jsme certifikovaným partnerem společnosti Microsoft, IBM, Acer, Kerio a dalšich.

 
Copyright (c) 2004-2014 ROAD Group v.o.s. Všechna práva vyhrazena
oddelovac2